Hledáte bytového designéra, architekta?

Stále více lidí dbá na kulturu svého bydlení a interiér svého domova chce zařídit vkusně a nápaditě. Pro někoho je to zábava, ale někteří neví, jak se orientovat na trhu s bytovými doplňky a jak sladit jednotlivé styly a materiály. Výsledek pak nemusí odpovídat vysněným představám. Dnes již není neobvyklé využít služeb odborníka. S pomocí bytového designéra se vyvarujete zbytečných chyb a výdajů. Výsledkem bude skvělý interiér s řadou důmyslných detailů.

Hledáte bytového designéra?

Nabízíme kompletní služby interiérového designéra. Od návrhů dispozičního řešení, 3D grafický návrh (vizualizaci), přes technické výkresy, po zajištění instalace na klíč. Jednotlivé služby lze sjednávat jednotlivě a individuálně upravovat.

Navrhujeme soukromé i komerční prostory.

Jak spolupráce probíhá?

1. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem. Na základě projektu, jednoduchého plánku/nákresu interiéru, několika fotografií a Vašich požadavků připravíme cenovou nabídku na naše služby.

2. Sjednáme si osobní schůzku. V případě, že nemovitost již stojí, nejlépe přímo tam. Projdeme interiér a vše dopodrobna probereme. Prostor si také sami přeměříme a nafotíme. Pokud jste zatím ve fázi projektu nebo před ní, můžeme se sejít v naší kanceláři nebo u Vás doma.

3. Pracujeme na projektu. Pokud se jedná o složitější prostor nebo více vhodných řešení, začínáme od návrhu dispozičního řešení. Poté zpracujeme 3D vizualizaci s konkrétními dekory, materiály, předměty apod. Návrh spolu konzultujeme, abychom se dobrali finálního řešení.

4. Připravíme nákresy pro výrobu navrženého nábytku, uvedeme konkrétní dekory, označení barev, výmalby a připravíme návrh zařizovacích předmětů.

5. V případě Vašeho zájmu necháme vypracovat cenovou nabídku naší referentskou truhlářskou výrobou. Stejně tak necháme nacenit veškeré realizační práce (řemesla, vybavení - podlahy, dveře, sádrokartóny, ...). Připravíme cenové nabídky na zařizovací předměty.

6. Pokud se rozhodnete pro realizaci naším studiem, zajistíme dle dohodnutého časového harmonogramu všechny potřebné práce a dodávku vybavení.
V tomto případě zdarma zajistíme autorský dohled nad celou realizací - aby bylo vše, jak má být a jak bylo původně navržené.

 

Služby

Půdorysný návrh dispozičního řešení (návrh nových dispozic nebo úpravy stávajících – nalezení nejvhodnějšího řešení) jednotlivých místností nebo i celého interiéru.

3D vizualizace interiéru (vyhotovení návrhu a předání zákazníkovi, v průběhu práce na projektu nejčastěji e-mailem. Vizualizace zohledňují konkrétní dekory/materiály a zařizovací předměty.

Nákresy pro realizaci (rozměry nábytkových modulů, sdk prvků, instalací, výmalby, tapetování, apod.)

Výběr zařizovacích předmětů (seznam vybavení, které doporučujeme do interiéru použít – sedací souprava, židle, osvětlení, nábytek, … dle cenového limitu investora, včetně doporučených barevných vzorů, označení, uvedení MOC, termínu dodání, …)

Dodávka nábytkového vybavení zakázkovou výrobou (veškerý nábytek do všech místností interiéru, vč. schodišť, zábradlí, …)

Zajištění projektové dokumentace (v případě potřeby pro rekonstrukci, stavební povolení, vč. rozvodů instalací, odborných posudků statika apod., příp. posouzení stavu a úprav nemovitosti projektantem s vypracováním zprávy/návrhu řešení)

Zajištění drobných stavebních prací a odborných řemesel (v rámci realizace interiéru – bourací a stavební práce, instalace podlahových krytin, dveří, oken, rozvody instalací, nábytku, zastínění, … Výmalba, dekorování stěn, tapetování, dekorace textiliemi, …)

Dekorace (výběr a nákup zajímavých doplňků, které pozdvihnou celý interiér, obrazů, zajistíme dekorování rostlinami/květinami, …)

Poradenství (konzultace, společná návštěva specializovaného obchodu s vybavením, …)

Odborné přednášky na témata související s navrhováním a realizací interiéru.

 

Cena

Pořízení nebo rekonstrukce nemovitosti je nákladná a náročná záležitost. Jistě se vyplatí investovat zlomek této ceny do návrhu jedinečného interiéru dle Vašich představ a odrazu Vaší osobnosti.

V takovém interiéru se budete cítit skvěle – tedy jako doma. A každý, i ten kdo designu nerozumí, pozná, že je Váš domov vkusný, originální a do detailu promyšlený.

Kontaktujte nás, nebo rovnou zašlete na náš e-mail jednoduchý plánek s rozměry a pokud máte k dispozici několika fotografiemi interiéru. Obratem Vám vypracujeme konkrétní cenovou nabídku.

Splatnost: 50% záloha, 50% po převzetí
 

Všechna práva vyhrazena © 2024 totostudio • Hledáte bytového designéra, architekta? • www.totostudio.cztvorba webových stránek - webSEO.cz