realizace interiéru domu Praha východ

realizace interiéru domu Praha východ

Navrhli jsme a realizovali moderní a přesto nadčasový interiér. Jednoduchý a příjemný pro bydlení. Kromě centrálního osvětlení je možné vytvořit různé ambientní světelné kulisy. 

realizace interiéru domu Střední Čechy

realizace interiéru domu Střední Čechy

Od hrubé stavby jsme kompletně realizovali interiér prostorného domu s velkorysou dispozicí. Všechny materiály jsou ve velmi vysokém standardu. Celý interiér propojuje masivní olejovaná podlaha, k jejímuž odstínu jsou namořené stupnice schodiště a dýhované nábytkové prvky. Ty doplňuje lak ve vysokém lesku. Dalším prvkem propojujícím interiér jsou stěrky na stěnách a stropech a také nahrazují částečně obklad v koupelnách. Keramický obklad v dekoru dřeva je na hranách napojen kamenickými rohy. V domě prosvětleném velkými okny je řada dalších prosklených ploch. Zajímavým technickým detailem je možnost oddělení obývacího pokoje od jídelny širokou posuvnou skleněnou stěnou ze satinovaného skla. A hvězdné nebe nad vanou...

Vybavení prostorného bytu jsme realizovali pro matku se studující dcerou. Jelikož za nimi často jezdí návštěvy, jídelní stůl měl být prostorný s šesti židlemi. Celý interiér je pojatý moderně, originálně a výrazně. Takovým prvkem je například obklad v podobě keramických pásků za televizí a na stěně v zádveří. Místo pro čtení poskytuje designová ikona v podobě chaise-lounge Relax. Na ložnici s postelí podsvětlenou LED diodovým páskem navazuje pracovna s velkými úložnými prostory. Pokoj dcery je pojatý zcela samostaně s prvky a motivy Provence. Interiér výborně doplňují originální obrazy.

realizace interiéru bytu Praha

realizace interiéru bytu Praha

Pro mladého single muže jsme realizovali originální byt v pánském stylu. Barevně je koncipovaný v kombinaci bílé a antracitové doplněné o výraznou červenou. Zeleň bytu dodávají koruny stromů za velkými balkónovými dveřmi. Originální je řešení osvětleného baru, který je součástí kuchyně. Fogografie nad stolem je autorská.
Realizace byla publikovaná v původním magazínu Bydlíme.

Na profesionální reportáž se můžete podívat v tomto .pdf dokumentu.

realizace interiéru bytu Praha

realizace interiéru bytu Praha

Pro rodinu se dvěma dětmi jsme realizovali interiér bytu v nové výstavbě v širším centru. Interiér je světlý a působí klidným dojmem. Bílé plochy doplňuje hnědá v různých odstínech. Barevně na hlavní obytný prostor navazuje ložnice. Výrazný je pokoj dcery, mladé slečny, s oblíbenou tapetou. Pokoj syna ozvláštňují vložené antracitové díly s LED osvícením. Chodby poskytují maximum úložných prostor ve vestavných skříních.

V klidné části města nedaleko Vltavy jsme realizovali interiér pro mladou rodinu s malým dítětem. Vše je sladěné v klidných zemitých odstínech. Zajímavostí je speciální stěrka se zlatým metalickým efektem, která provází takřka celým bytem. Je také v kuchyni místo obkladu, jen za varnou deskou je doplněné sklo. V ložnici jsou zavěšená aerária se sukulenty.

V klidné lokalitě jsme realizovali interiér rodinného domu. Do interiéru jsme z pláště domu přenesli prvek lícových cihel, který se dobře hodí k vybavení v moderním a klidném stylu. Jako materiál byla zvolená tmavá ořechová dýha doplněná o světlé plochy. Dětské pokoje pro chlapce jsou pojaty velmi optimisticky a originálně.
Realizace byla publikovaná v původním magazínu Bydlíme.

Na profesionální reportáž se můžete podívat v tomto .pdf dokumentu.

realizace koupelny, WC a zádveří s chodbou SČ

realizace koupelny, WC a zádveří s chodbou SČ

Ve starším rodinném domě jsme zcela nově zrekonstruovali koupelnu, samostatné WC a přilehlý prostor chodby a zádveří. Vše je barevně a stylově sladěné, kouplna vybízí k relaxaci. Zajímavostí je zde velký walk-in sprchový kout, praktický je průhoz prádla k pračce. Ta je za příčkou chovaná za posuvnými panely dveří spolu se sušičkou a dalším technickým vybavením. V koupelně je na podlaze kombinace bílé a "dřevěné" dlažby. Neokoukané jsou použité zástěny s potiskem.

realizace interiéru bytu Praha

realizace interiéru bytu Praha

Pro mladý pár jsme realizovali originální interiér v nové bytové čtvrti. Kuchyň s obývací částí tvoří světlý kompaktní prostor. V celém interiéru je možné rozsvěcet řadu světelných kulis v podobě nepřímého osvětlení - v kuchyni v sdk snížení, u televize pod kontejnery a v ložnici je kromě nepřímého osvětlení možné samostatně rozsvítit hvězdné nebe nad hlavou. Vše je řízené v rámci chytré domácnosti dotykovými tablety.

realizace galerie a zádveří Praha-západ

realizace galerie a zádveří Praha-západ

V rodinné vile jsme během postupné rekonstrukce interiéru realizovali velkorysý prostor haly v podobě galerie s navazujícím zádveřím. Vše je ve velmi vysokém standardu provedení - samonosné masivní schodiště, velké skleněné plochy zábradlí a průhledu z galerie, lakované povrchy ve vysokém lesku, bezfalcové lakované dveře, posuvné celoskleněné dveře, minimalistická madla a kliky MaT, LED diodami plošně nasvětlený napínaný strop, čtyři nosné sloupy opatřené benátským štukem, ... Záměr byl, aby celý prostor působil velmi vzdušně, světle a exkluzivně.

realizace dětského pokoje Prostějov

realizace dětského pokoje Prostějov

Pro malého velkého fanouška Indiana Jonese jsme realizovali dětský pokoj v tomto stylu. Pokoj je rozdělený na "denní" a "noční" část, které lze posuvným panelem opatřeným tapetou v dekoru kamene od sebe oddělit. Všechen nábytek je originální vyrovený na míru. Zajímavostí jsou dvě různé a navazující podlahové krytiny.

realizace obytného prostoru a zádveří SČ

realizace obytného prostoru a zádveří SČ

Pro mladou rodinu jsme realizovali interiér spojeného prostoru obývací a jídelní části a kuchyně. V zádveří se opakují dekory použitých materiálů a motiv tapety. Ta má v hlavním obytném prostoru zelený odstín, aby ladila s použitým vybavením. V zádveří je potom optimistická žlutá. Soliterní křesílko s výraznou stojací lampou dobře slouží k relaxaci třeba s časopisem.

realizace obytného prostoru Praha

realizace obytného prostoru Praha

Pro mladou slečnu jsme realizovali v širším centru Prahy interiér kuchyně a obývací části. Dámský styl je poznat, místnost působí příjemně a útulně, byť není zcela dodekorovaná. Velmi příjemné je také posezení v navazující "zimní zahradě".

pokračování realizace pod galerií, zádveří

pokračování realizace pod galerií, zádveří

... pokračovali jsme v realizaci další části prostorné haly s druhým zádveřím u vstupu do garáže. Kontrastní niky v barvě dřeva osvětlené LED diodami dodávají skříni "boutique" vzhled. Originální je osvětlená výstavka (používaná) kvalitní whisky nedaleko mohutného krbu. Neviditelné, nebo spíše nenápadné, ale krásné, jsou velké posuvné celosklěněné dveře.

realizace zasedací místnosti Praha

realizace zasedací místnosti Praha

Pro významnou českou společnost zabývající se návrhy a instalací projekční a prezentační techniky (televizní studia, planetária, sportovní arény, dispečerská stanoviště, kina, atd.) jsme navrhli a realizovali zasedací místnost. Původní interiér jsme dispozičně upravili a rozdělili na dvě části pro běžná jednání a komornější prostor pro jednání s významými partnery nebo setkání zaměstnanců. Posezení v této části připomínající spíše obývací pokoj zpříjemňuje plastický obraz z mumifikovaného mechu nasvětlený po obvodu LED diodami.

Pro mladou ženu jsme realizovali originální interiér. Přestože bude žena byt obývat sama, byl její požadavek na vytvoření jednotlivých zón s plnohodnotným spaním. Ačkoli se jedná o nevelkou místnost, podařilo se nám vytvořit zde plnohodnotnou kuchyň s dostatečnými úložnými prostory, místo pro odpočinek u televize a textilními panely uzavíratelnou "ložnici". Tu od jídelního stolu odděluje vestavná skříň pro oblečení. Výrazným prvkem je žlutá police tvořící knihovnu. Vtipné je oddělení obytné části od kuchyně panelem mačkaného skla s půlkruhovým výřezem, který tvoří paralelu k zakulacení žluté police. Příjemný pocit dodává interiéru obklad reliéfním kamenem.

realizace interiéru domu Střední Čechy

realizace interiéru domu Střední Čechy

Pro mladou rodinu jsme realizovali interiér v rekonstruovaném domě. Kromě samotné dodávky nábytku a vybavení jsme konzultovali stavbu již ve fázi projektu a provedli vhodné dispoziční změny. V obývacím pokoji jsme zajistili stavbu krbu, v celém domě pokládku podlah v dekoru dřeva, instalaci dveří a výrobu proskleného zábradlí. Interiér je v nadčasovém stylu propojený stejnými dekory a odstíny barev. Výrazný je dětský pokoj v námořnickém/pirátském duchu. Zajímavá je zapuštěná vana s hydromasáží v koupelně v patře.

realizace multifuknčního boxu Jičín

realizace multifuknčního boxu Jičín

Do oddělení vývoje ve společnosti Continental jsme na základě našeho návrhu realizovali originální solitér, který uprostřed open-space kanceláře tvoří uzavřený prostor pro menší konference, telekonference a je zde umístěná velká tiskárna s kopírkou.

realizace dětského pokoje Praha-západ

realizace dětského pokoje Praha-západ

Malé slečně byl ve velkém rodinném domě věnován velkorysý prostor vzniklý spojením dvou místností. Cílem bylo vytvořit zde holčičí království. Pojali jsme jej jako světlé a optimistické, ne již zcela dětské. Nábytkové sestavy jsou v kombinaci bílé barvy a světlého dřeva. Na stěnách jsou jemné tapety s akvarelovým květinovým vzorem. Velmi příjemný pro chůzi i sezení je měkký smetanový koberec.

realizace interiéru bytu Praha, Italská

realizace interiéru bytu Praha, Italská

V prostorném bytě v centru Prahy jsme realizovali nábytek v obývacím pokoji, ložnici, pracovně a zádveří. Všechny materiály jsou ve vysokém standardu kombinace dřevěné dýhy a laků doplněné o kvalitní soliterní prvky - křesílka, stolky apod. Stěny jsou opatřené textilními tapetami. 

interiér školícího střediska Rigips

interiér školícího střediska Rigips

Pro nově vzniklou Školu suché výstavby v areálů výrobího závodu Rigips v Horních Počaplech u Mělníka jsme navrhli interiér školící a společenské části a prostor šaten. Byl zde kladen důraz na možnosti tvarování sádrokartonových desek a použití jejích různých typů (akustické, pevné, tvarovatelné apod.) Dominantu společenské části tvoří atypická sedačka vyrobená také podle našeho návrhu. Rozdílné dekory podlahové krytiny jsou napojené podle jejího tvaru. Foto Tomáš Malý.

realizace interiéru bytu Střední Čechy

realizace interiéru bytu Střední Čechy

Pro mladou rodinu s dítětem jsme realizovali kompletní interiér v novostavbě. Byt jsme převzali ve stádiu Shell & core, instalovali jsme tedy podlahové krytiny, dveře, obklady atd. - po vhodných stavebních změnách dispozic. Celý byt provázní kombinace středně tmavého dřeva se světlou krémovou doplněná o kamenný obklad. V interiéru jsou vytvořené světelné kulisy v podobě RGB LED nepřímého osvětlení na dálkové ovládání. Vtipný je zafrézovaný LED pásek v rámu postele s bezdotykovým spínačem. Dětský pokoj je pojatý docela jinak, je pestrý s výraznými pastelovými barvami.

realizace obytného prostoru Střední Čechy

realizace obytného prostoru Střední Čechy

Pro mladou rodinu jsme realizovali nábytek hlavního obytného prostoru. Převládá zde dekor středně tmavé třešně doplněné o bílou a antracitovou. Světle krémová je sedací souprava. Výraz interiéru dodávají židle v odstínu žluté cayenne. Zajímavým doplňkem jsou skleněné baňky se sukulenty zavěšené v sdk otvoru. Ten spolu se sníženým "překladem" oddělují obývací část od jídelní a kuchyňské. Kromě centrálního osvětlení jsou zde použitá designová RGB LED svítidla vytvářející náladovou světelnou kulisu. Prostor ozvučuje kvalitní audio souprava tvořená sloupovými reproduktory se satelity a výkonným zesilovačem. 

realizace kuchyně, koupelny a WC, Praha

realizace kuchyně, koupelny a WC, Praha

Ve starší zástavbě nedaleko řeky jsme realizovali kuchyň, koupelnu a záchod. Zajímavostí byla úplná změna dispozice, kdy jsme původní místnosti upravili, příčky vybourali a postavili znovu. Koupelna tak získala větší prostor, pračka je schovaná ve výklenku na WC, stejně tak plynový kotel. Vše je v romantickém stylu se zajímavým obkladem.

realizace interiéru bytu Praha

realizace interiéru bytu Praha

Realizovali jsme vybavení interiéru bytu, jehož majitelka dlouhodobě pobývá v zahraničí a byt se rozhodla pronajímat. Interiér přesto chtěla pojmout více netradičně a hodnotně. Ze sedačky je výhled na televizi před zástěnou, za kterou je jídelní stůl. Výhled je také na krb na biolíh. Roh je zajímavě vyplněný skleněnými policemi. Výrazným prvkem je bílý ostrůvkový odsavač ve tvaru válce. V chodbě na vestavnou skříň  se zrcadlovými dveřmi navazují subtilní zavěšené zásuvky na drobnosti. Větší zrcadlo v masivním rámu je také v ložnici.

realizace obývacího pokoje Praha-východ

realizace obývacího pokoje Praha-východ

V rodinném domě na okraji Prahy jsme realizovali výrazný obývací pokoj. Atmosféru interiéru dodá nepřímé LED RGB osvětlení s možností změny barvy a intenzity pomocí dálkového ovladače.

realizace apartmánu Praha, Francouzská

realizace apartmánu Praha, Francouzská

Pro mladého muže jsme v centru realizovali apartmán, který může sloužit pro plnohodnotné bydlení. Na prostor kuchyně s pohovkou a televizí navazuje spací část. Ta je opticky oddělená příčkou z dřevěných hranolů. Velká skříň je v zádveří. Motiv fototapety bylo přání zákazníka.

realizace interiéru bytu Brno

realizace interiéru bytu Brno

Pro mladou slečnu jsme realizovali kompletní vybavení bytu. Jelikož docela nový byt v zajímavé lokalitě byl pořízený již s kuchyní, vyšli jsme z její výrazné barvy. Především jsme ji doplnili o originální květináč, ze kterého po lankách vyrůstají rostliny, které tak budou tvořit zelenou stěnu. Zajímavé jsou reliéfní panely ve dveřích šatní skříně a zástěně sestavy botníku. Realizace byla publikovaná v původním magazínu Bydlíme.
 
Na profesionální reportáž se můžete podívat v tomto .pdf dokumentu.

Pro zralou ženu jsme realizovali kompletní vybavení bytu. Velmi elegantní je světlá ložnice se zajímavým řešením zástěny v čele postele. Použitý reliéfní panel se dále opakuje na dveřích vestavné skříně. V hlavním obytném prostoru je výrazná tapeta s abstraktním květinovým vzorem. Použitá červená barva se dále opakuje na chodbě, stejně jako dekor dřeva. V pracovně sloužící zároveň jako hostinský pokoj je také tapeta s jemným rostlinným motivem.

realizace dětského pokoje Střední Čechy

realizace dětského pokoje Střední Čechy

Pro mladou školačku jsme realizovali dětský pokoj hýřící optimismem. Nadčasové pojetí umožní pokoj používat dlouhou dobu. Oranžová na nábytku ladí s použitou tapetou s motivy motýlů. Lůžko je široké a doslova obklopené úložnými prostory - ať již to jsou kontejnery pod ním, sklopné skříňky a peřiňák u stěny, nebo navazující "noční stolek". Jemnost podtrhuje béžový koberec.

realizace obývacího pokoje Praha-východ

realizace obývacího pokoje Praha-východ

V tvarově zajímavé novostavbě jsme realizovali obývací pokoj. Sytou hnědou stěnu doplňuje nábytek v ořechové dýze doplněný o kontrastní bílý lak. Sestavu nábytku přecházející přes roh subtilními zásuvkami v protějším rohu vyvažuje vertikálně řešená knihovna. Dominantou je velký třídílný ručně malovaný obraz.

realizace obývacího pokoje s kuchyní Liberec

realizace obývacího pokoje s kuchyní Liberec

 V hezkém bytě na úpatí Ještědu jsme realizovali interiér pro mladou aktivní slečnu. Je spíše v klasickém pojetí - kombinace třešně doplněné o smetanovou spolu s modrofialovou výmalbou dodává prostoru útulnost a harmonii. Celek působí klidně, lehce romanticky, přesto jsou v něm moderní prvky. Jedná se zcela určitě o nadčasový interiér.

realizace obytného prostoru a dětského pokoje Praha

realizace obytného prostoru a dětského pokoje Praha

V relativně nové zástavbě v širším centru jsme realizovali kuchyň spojenou s jídelní a obývací částí a dětský pokoj pro dvě dcery.
Na rozkládací přistýlce jednoho lůžka se vyspí další dítě. Vše je v kombinaci bílého laku, světlého dřeva a výrazných motivů
na dekoracích a doplňcích.

realizace interiéru domu Střední Čechy

realizace interiéru domu Střední Čechy

V malé vsi jsme realizovali rekonstrukci ne příliš starého domu, u kterého si majitelé přáli zcela vyměnit interiérové vybavení. Ne tedy úplně zcela, jelikož krb s obezdívkou zůstal zachovaný. Interiér jsme navrhli s použitím výrazné červené barvy v kontrastu s bílou doplněnou o dekor dřeva s výraznější kresbou. V ložnici ladí fialová na skříni se stejně barevným kusovým kobercem. Zcela samostatnou kapitolou je dětský pokoj pro dvě malá děvčata s oddělenou hernou.

realizace pracovny Turnov

realizace pracovny Turnov

Pracovna je umístěná v rozlehlém výklenku u schodiště a je tak více propojená se zbytkem domu. Nábytek nabízí dostatek úložných prostor pro dokumenty, šanony, schovaný je case stolního PC. Zajímavým detailem jsou úchytky v podobě kožených pásků. Protože majitel rád cestuje, evokují madlo starého kufru. Fotografie jsou autorské majitele domu.

realizace dětského pokoje Turnov

realizace dětského pokoje Turnov

Pro malého horolezce jsme realizovali pokojík s originální lezeckou stěnou. Chyty jsou pravé a je možné je přenastavit do předvrtaných otvorů. Pod střešním oknem je kvalitní a funkční stolek Mayer s rostoucí židlí. Úložný prostor je kromě skříně a komody také v kontejnerech pod postelí a na policích "schovaných" právě za lezeckou stěnou.

realizace interiéru domu Vysočina

realizace interiéru domu Vysočina

Pro pár s dvěma mladými chlapci jsme realizovali interiér velkého domu na Vysočině. V pohodlném obývacím pokoji jsme vytvořili čtecí kout s legendárním chaise-lounge Relax a originální sestavou skříněk. Dětské pokoje jsme pojali ve výrazném stylu podle zájmů chlapců. Za pozornost stojí použití pozlacených porcelánových "kapek" z dílny Daniela Piršče.

realizace kuchyně Liberec

realizace kuchyně Liberec

Pro zralou ženu jsme realizovali netypickou kuchyň s nápaditým řešením sádrokartonů. Odvážené řešení kombinuje oblé prvky a kromě "zastřešení" kuchyně propojuje i odděluje různé její části. Za předělující příčkou je klidné místo pro jídelní stůl. Zajímavé řešení pracovní a stolové desky opakuje oblé tvary a nabízí posezení při rychlé snídani. Od subtilního barového pultíku se dobře komunikuje s tím, kdo právě vaří.

realizace dětských pokojů Střední Čechy

realizace dětských pokojů Střední Čechy

Pro dvě dospívající děti bylo naším úkolem rozdělit stávající pokojík na dva menší ve zcela jiném stylu. Jeden je pro kluka s velkou zálibou v airsoftu, druhý pro slečnu, která fandí fotbalistům :) Dispozičně se podařilo vytvořit dva samostatné vstupy a každý pokoj má také vlastní okno.

realizace ložnice Praha-západ

realizace ložnice Praha-západ

V klidném místě na západním okraji Prahy postupně rekonstruujeme a realizujeme celý interiér rodinné vily. Designově samostatná místnost je ložnice v klidném pojetí. Použití zemitých odstínů, jemná abstraktní tapeta a větší samostatný koberec ji dodávají relaxační atmosféru. Zajímavostí jsou elektricky zatahovací závěsy s RGB LED osvětlením, kdy je možné regulovat barvu i jas světla.

realizace obývacího pokoje a kuchyně s jídelnou Střední Čechy

realizace obývacího pokoje a kuchyně s jídelnou Střední Čechy

Výrazným prvkem v tomto obývacím pokoji se stala sádrokartonová předstěna ve výrazné červené barvě. Stejnou barvu jsme zopakovali na kusovém koberci a stávajících krbových kamnech. Konferenční stolek i jídelní stůl je opatřený krycí skleněnou deskou z kaleného skla. Vyšší skříňky oddělují jídelní část od kvalitně vybavené kuchyně.

realizace interiéru bytu Střední Čechy

realizace interiéru bytu Střední Čechy

Ve městě automobilů jsme pro zralou ženu realizovali vybavení bytu včetně předchozí kompletní rekonstrukce. Dominantou obývacího pokoje se stala velká tapeta s přírodním motivem. Vhodně ji doplňují dřevěné židle. Jelikož jedním z koníčků majitelky je šití, ve vysoké skříni vedle sedací soupravy se za sklopnými dvířky nachází šicí stroj. Přírodní motivy jsou použité dále v bytě na tapetě v ložnici a lacobelu dveří vestavných skříní. Koupelna je záměrně bílá, čistá...

realizace obývacího pokoje a zádveří v domě Kolovraty

realizace obývacího pokoje a zádveří v domě Kolovraty

V klidné části okraje Prahy jsme realizovali vybavení obývacího pokoje a jídelny navazující na stávající kuchyň. Měnili jsme také podlahovou krytinu za masivní bambus. V prostorné místnosti se podařilo vytvořit i příjemný relaxační kout s pohodným chaise-lounge. V zádveří jsme k jemnému pojetí nábytku použili zajímavou tapetu.

realizace venkovní spa Střední Čechy

realizace venkovní spa Střední Čechy

Před nějakým časem jsme realizovali vybavení rodinného řadového domu. Po letech nás majitel požádal o návrh a realizaci venkovního posezení se zapuštěnou vířivkou USSPA. Myslíme, že se podařilo vytvořit příjemné posezení s navazujícím relaxačním koutem.

realizace dětského pokoje Praha

realizace dětského pokoje Praha

Pro dvě malé slečny jsme realizovali dětský pokoj v bytovém domě. Pokoj je poměrně rozlehlý, proto jsme postele umístili méně tradičně za sebe. Odděluje je zvýšená policová skříňka, stejně vysoká skříňka u okna tvoří peřiňák se zvedacím stropem. Dvířka skříněk u stěny jsou sklopné a poskytují další prostor pro všechny poklady. Naproti postelím jsou sesazené psací stoly na rostoucích podnožích. Opticky tento prostor uzavírá originální zaoblená police. Vtipným detailem jsou kulatá zrcadla nalepená na stěně. Výraznou dekoraci tvoří samolepky a bordury s dětskými motivy.

realizace interiéru domu Střední Čechy

realizace interiéru domu Střední Čechy

Pro majitele staršího rodinného domu, který prošel výraznou rekonstrukcí, bylo důležité umístění velké televize a kvalitní audio soupravy. Do sádrokartonové předstěny jsme proto umístili sloupové reproduktory po stranách niky se zapuštěným nábytkem. Velmi výrazná je kresba dřevěné dýhy palisandru. Ta je použitá také na nové kuchyni. Zvláště vynikne v řemeslně skvěle zvládnutých oblých skříňkách.

realizace obývacího pokoje a dětského pokoje Praha

realizace obývacího pokoje a dětského pokoje Praha

V rušné části města jsme realizovali jednoduchý a moderní obývací pokoj navazujicí na stávající kuchyňskou sestavu. Tu jsme doplnili o vybavení jídelní části. V obývacím pokoji je vytvořené pracovní místo pro majitelku bytu, která zde má home office. Dětský pokoj pro malého chlapce navozuje příjemnou atmosféru. Výrazným prvkem je designový kontejner na kolečkách Mobil od výrobce Kartell.

realizace dětského pokoje Praha

realizace dětského pokoje Praha

V zajímavém činžovním domě nedaleko centra jsme realizovali dětský pokoj pro dva chlapce rozdílného větku. Velkým přáním byla skluzavka, kterou jsme napojili k horní palandě. Zajímavostí pokoje jsou dveře do komory ukryté za posuvným panelem vestavné skříně.

realizace interiéru domu Praha

realizace interiéru domu Praha

V domě na okraji Prahy jsme pro čtyřčlennou rodinu realizovali vybavení obývacího pokoje s navazující kuchyní, chodbu a dětské pokoje. Interiér je v jednoduchém a moderním stylu s použitím dřeva a lakovaných ploch.

realizace pracovny a zádveří v rodinném domě Střední Čechy

realizace pracovny a zádveří v rodinném domě Střední Čechy

Při realizaci pracovny jsme na stěnu použili výraznou cihlovou výmalbu. Velké čelní plochy nábytku jsou v bílé barvě doplněné o dřevěné korpusy. Jednoduchá sestava mělkých skříněk navazuje na psací stůl pod oknem. Case stolního počítače je schované ve skříňce pod stolem. V zádveří je jako součást sestavy botníku s věšákem použitý zajímavý panel s vlnkovým reliéfem.

realizace dětského pokoje Praha

realizace dětského pokoje Praha

Pokoj pro malou školačku jsme realizovali v kombinaci výrazné malinové barvy doplněné o světlý dekor dřeva. Vtipné je originální zrcadlo na skříni v podobě různě velkých kruhů. Pokoj dále zútulňuje tapeta s jemným vzorem.

realizace dětského pokoje Praha

realizace dětského pokoje Praha

Pro malou slečnu jsme realizovali optimistický pokojík s použitím světlého nábytku. Veselou atmosféru navozuje barevně vymalovaná stěna se samolepkami zvířátek. Pod zvýšenou postelí je ve výsuvných zásuvkách další úložný prostor.

Všechna práva vyhrazena © 2024 totostudio • Realizace interiérů • www.totostudio.cztvorba webových stránek - webSEO.cz