Středa 21. 10. 2009

Firma Grund, a. s., přední výrobce koupelnových textilních doplňků exportující do více než 40 zemí světa, vyhlásila mezinárodní soutěž na návrh koupelnové předložky současnosti a budoucnosti.
V porotě zasedly dvě legendy světového designu Alessandro Mendini a Luigi Colani a vybíraly ze 108 plně profesionálních prací od 116 autorů. Se svým návrhem relaxační předložky jsme obsadili skvělé třetí místo, čehož si velmi vážíme. Slavnostní vyhlášení výsledků a následné tiskové konference se osobně zúčastnil i Luigi Colani, který poté na výstavě vybraných prací dával četné rozhovory.

Obchodní ředitel firmy Grund, Ing. Jiří Grund k soutěži dodává:
"Vítězné práce budeme realizovat a to samé bychom chtěli učinit s většinou soutěžních návrhů. Některé je možné vyrobit hned, některé představují léta vývoje. Rádi bychom většinu prací představili svým zákazníkům a doufáme, že se dokážou prosadit v České republice i v zahraničí, kde je těžiště našeho odbytu."

A vyjádření obou porotců k soutěži je následující:
„Hodnocení projektů koupelnových předložek představených v soutěži firmy Grund mi činilo velkou radost. Z mého pohledu bylo hodnocení velmi obtížné, protože většina prací byla dodána ve vysokém standartu a kvalitě. Velmi mne potěšilo, jak se autorům podařilo přiblížit k zadání soutěže, a také mne příjemně překvapila samotná grafická úroveň prezentace jednotlivých prací. Práce, které jsem vybral,vyjadřují nový přístup k produktu, protože navrhují fyziologicko-estetické řešení v materiálech koupelnových předložek."
Alessandro Mendini, Miláno, říjen 2009

„Již dlouho jsem si přál být porotcem mezinárodní soutěže v zemi Alfonse Muchy. Proto je mi velkou ctí účastnit se této soutěže v jedné z nejstarších kulturních zemí Evropy."
Luigi Colani, Shanghai, říjen 2009
  
Všechna práva vyhrazena © 2022 totostudio • Mezinárodní soutěž Grund • www.totostudio.cztvorba webových stránek - webSEO.cz